W naszej pracowni zwracamy szczególną uwagę na jakość, komfort i zdrowie naszych klientek. Chcemy dać Wam możliwość otulenia się naturą.

Wybieramy tkaniny przyjazne środowisku i co za tym idzie, delikatne dla Twojej skóry. Nie znajdziecie u nas żadnych materiałów z włókien syntetycznych typu akryl czy poliester.

UlaBee2021-79BANN1.jpg

Certyfikowana, ekologiczna wiskoza LENZING™️ ECOVERO™️. Nazywana cud tkaniną - higroskopijna, lekka, wręcz jedwabista w dotyku, gwarantuje świeżość przez cały dzień. Doskonale wchłania wilgoć, a do tego zimą grzeje, latem chłodzi. Pozyskiwana ze zrównoważonych upraw, gdzie proces pozwala na ograniczenie emisji CO2 oraz nawet do 50% mniejszego zużycia wody, w porównaniu ze standardową produkcją wiskozy. 

Bawełna organiczna (GOTS) delikatna, oddychająca i w pełni naturalna. Jej produkcja spełnia szereg bardzo restrykcyjnych norm. Uprawa roślin odbywa się bez nawozów sztucznych, zabronione jest używanie pestycydów, a stosowanie środków chemicznych podlega ścisłej kontroli. 

Uszlachetniona bawełna merceryzowana z certyfikatem STANDARD 100 by OEKO-TEX ®. Dzięki procesowi merceryzacji nie mechaci się, charakteryzuje ją gładkość, poślizg i lekki połysk. Jest ciepła i miła w dotyku, nie traci koloru pomimo wielu prań. 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Zadzwoń do Nas

+48 660 527 526

sklep@ulabee.pl

Godziny pracy naszego sklepu:

Weekendy:

Sobota:

Niedziela:

od 8:00 do 21:00

od 9:00 do 20:00

od 10:00 do 19:00